REINOO generálnym partnerom MŠK Púchov

Futbalový klub má pred štartom jarnej časti druhej ligy jednu výraznú novinku. Po takmer 15 rokoch budú mať púchovskí futbalisti na svojich dresoch generálneho partnera. Žilinsko-púchovská developerská firma, ktorá má svoje portfólio aj v Púchove sa stáva pre rok 2023 generálnym partnerom nášho futbalového klubu.

 

„Som nesmierne šťastný, že sa nám po dlhých rokoch podarilo získať nového generálneho partnera. REINOO je silný a zodpovedný developer, ktorý má záujem podporovať rozvoj nášho športu v meste. Pre náš futbalový klub to v týchto neľahkých časoch znamená ekonomickú stabilitu a verím, že aj kvalitatívny posun vpred“, hovorí úvodom športovo-marketingový manažér MŠK Ing. Lukáš Ranik.

 

 

Generálny partner prinesie rebrand dresov, svoje nové logo, ktoré predstavili len nedávno. Úspešný príbeh REINOO sa začal písať v roku  2011. Za jedenásť rokov vybudovali viac ako 100 000 m2 bytov a kancelárií, viac ako 700 skolaudovaných a rozostavaných bytov, viac ako 540 vysadených stromov. Celkovo už 15 projektov v Žiline a Púchove.

 

„Futbalový klub mal generálneho partnera naposledy v slávnych časoch púchovského futbalu. Verím, že krôčik po krôčiku sa budeme spoločne posúvať vpred. Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na vzájomnú spoluprácu“, dodáva športovo-marketingový manažér MŠK Ing. Lukáš Ranik.

 

           

 

MŠK Púchov