MŠK Púchov odštartoval zimnú prípravu v plnom zložení

Futbalový klub MŠK Púchov odštartoval v pondelok 9. januára zimnú prípravu na jarnú časť druhej ligy v športovom komplexe sTC Púchov. Trénerovi MŠK Vladimírovi Cifraničovi sa hlásil na úvodnom zraze takmer kompletný káder z jesennej časti. MŠK Púchov sa bude na jarnú časť pripravovať v domácich podmienkach na umelej tráve a krytej umelej tráve športového centra sTC. V pláne je päť prípravných stretnutí z toho tri s českými mužstvami.

 

 

Z úvodu roka prišli aj prvé pohyby v našom kádri. Klub ukončil spoluprácu s krídeľníkom Erikom Pucheľom a stredovým hráčom Jakubom Valíkom. Obom hráčom ďakujeme za spoluprácu a prajeme im v ďalšej kariére všetko dobré. Do nášho klubu prichádza na polročné hosťovanie útočník s ligovými skúsenosťami z AS Trenčín -  Lukáš Letenay. Lukáš nastúpil za náš v klub v rámci striedavého štartu na jeseň v dvoch ligových zápasoch a v jarnej časti bude pevnou súčasťou kádra, čo určite prinesie dobrú konkurenciu do nášho útoku.

 

 

 

Ďalším hráčom, ktorý je u nás na skúške je odchovanec  FC Zlín a Valašského Meziříčí, defenzívny hráč Radim Pobořil. Vedenie klubu pracuje aj na ďalších posilách, ktoré by sa mali pripojiť ku kádru v priebehu budúceho týždňa. Cieľom klubu do jarnej časti  je posun v tabuľke druhej ligy na vyššie priečky.

 

Zoznam prípravných zápasov do štartu jarnej časti:

21.1. sobota 11:00 ŠKF Sereď – MŠK Púchov

28.1. sobota 12:00 ČSK Uherský Brod – MŠK Púchov  

04.2. sobota 11:00* FC Viktoria Otrokovice -  MŠK Púchov

11.2. sobota 11:00* FK Třinec – MŠK Púchov

18.2. sobota 11:00* FK Častkovce – MŠK Púchov

 

*čas zápasu sa ešte môže zmeniť