MŠK Púchov hlási: tím Áčka negatívny na koronavírus!

Mestskému športovému klubu dnes prišiel posledný výsledok testovania na COVID-19. Kompletné otestovania Áčka vrátane realizačného tímu, ktorí sa zúčastnili zápasu s Dolným Kubínom nariadil regionálny úrad verejného zdravotníctva ešte minulý týždeň, nakoľko sa ukázalo, že v MFK Dolný Kubín bol pozitívne otestovaný hráč na koronavírus. Proti Dolnému Kubínu sme sa predstavili v utorok 18. augusta v rámci druhého kola Slovnaft cupu.

 

„Môžem oficiálne potvrdiť, že nám bolo doručených chvalabohu 22 negatívnych výsledkov na covid-19 z 22 testov. Otestovali sme všetkých hráčov Áčka vrátane realizačného tímu, ktorí sa zúčastnili pohárového stretnutia 2.kola Slovnaft cupu v Dolnom Kubíne. Chlapci sa teraz môžu plne sústrediť na ďalší majstrovský zápas, ktorý odohráme už túto nedeľu na pôde FC Petržalka,“ hovorí viceprimátor mesta Púchov Lukáš Ranik.   

 

Púchovčania sa teda môžu opäť naplno pustiť do tréningového procesu. V nedeľu nás čaká dôležitý zápas proti FC Petržalka. Tretie kolo Slovnaft cupu odohráme v stredu 16.septembra na pôde  OŠK Bešeňová.