PEŤO RYPÁK - PRVÁ POSILA púchovského MŠK pred novou druholigovou sezónou!

„Rypo, vitaj doma“! Teba naším fanúšikom veľmi predstavovať nemusíme, keďže si náš púchovský odchovanec, ale predsa len skús v krátkosti povedať niečo o svojej minulosti.
Prišiel si k nám z klubu OFK Dunajská Lužná, ktorý bol lídrom 3.ligy Bratislava. Prečo si sa teraz rozhodol práve pre púchovský MŠK?
"Už dávnejšie som rozmýšľal o návrate domov do klubu MŠK Púchov. Mám pekné spomienky na či z dorastu, ale aj na moje prvé štarty za A tím. Klub mi bol vždy blízky srdcu. Súčasná situácia urýchlila moje rozhodovanie a som rád, že som dostal opäť možnosť hrať za Púchov."

 

 

Ako sa ti páči byť opäť doma?
"Myslím, že každý hráč by chcel, ak má možnosť, hrať za domáci klub. Predsa, doma sa cítite najlepšie a reprezentujete svoje mesto."

 

Čo hovoríš na hráčsky káder a samotné fungovanie klubu?

"Hráčsky káder hodnotím pozitívne. Chalani majú svoje kvality, je tu super partia. Atmosféra v šatni je výborná, už to treba len preniesť na ihrisko a verím, že budú dobré výsledky. Klub je stabilizovaný, všetko potrebné funguje tak, ako druholigové mužstvo fungovať má. A čo sa týka mňa, ku mne sa klub zachoval vždy férovo, čiže môžem povedať len pozitíva."

 

Aké ciele si dávaš pred pôsobením v klube?
"Mojím prianím je, aby som podával stabilné výkony, nech sa na mňa môže vždy tréner spoľahnúť a dúfam, že sa mi bude strelecky dariť, keďže moja pozícia je útočník."

Peťo, vítame ťa v klube a želáme ti v púchovských