Do MŠK sa vracajú dve esá - Patrik Krčula s Mariánom Pišojom!

MŠK Púchov sa už týždeň poctivo pripravuje na jarnú časť druhej ligy, ktorá sa výnimočne začne už v polovičke februára. Naši hráči absolvujú zimnú prípravu na domácej pôde. Jedinečná krytá umelá tráva v sTC centre v Púchove nám poskytuje nadštandardné podmienky. MŠK má v pláne odohrať päť prípravných zápasov s atraktívnymi súpermi. Začíname už zajtra proti fortunaligistovi FC Nitra, ktorá má nových nemeckých majiteľov a zaujímavé ambície. Prípravný zápas s FC Nitra budete môcť sledovať prostredníctvom YouTube streamu naživo!

 

Manažment futbalového klubu nezaháľa ani na posilnení kádra. K dnešnému dňu máme oficiálne potvrdených dvoch skúsených hráčov, ktorí v nedávnej minulosti pôsobili v Púchove. Prvým je Patrik Krčula, ofenzívny záložník, ktorý sa k nám vracia zo Železiarní Podbrezová. Druhým potvrdeným hráčom je skúsený bek Marián Pišoja, púchovský odchovanec, ktorý prichádza z AS Trenčín. Vitajte späť v rodine MŠK chlapci!

 

 

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo dotiahnuť príchody dvoch známych hráčov, o ktorých sme presvedčení, že zvýšia kvalitu a konkurenciu v našom kádri a taktiež budú prínosom pre našu kabínu. Pripravujú sa s nami ešte ďalší dvaja hráči, David Machara z Trenčína a Patrik Lörincz z Interu Bratislava. O ich prípadnom prestupe sa rozhodne v priebehu budúceho týždňa. Taktiež sa k nám do zimnej prípravy pridali naši viacerí perspektívni dorastenci“ hovorí manažér MŠK Púchov Marek Šimáček.

 

„Som veľmi spokojný akých súperov sa nám podarilo vybaviť na prípravné zápasy, určite nás poriadne preveria. S prípravou sme začali 7. januára. Taktiež som bol veľmi príjemne potešený ako zodpovedne prišli chlapci fyzicky pripravení na začiatok zimnej prípravy. Je to dobrý predpoklad, aby sme sa mohli čím skôr venovať herným a taktickým veciam“ dodáva hlavný tréner MŠK Lukáš Kaplan

 

Na druhú stranu odchádza z Púchova Ondrej Matejka, Martin Petro a Tobias Raffay. Chceme sa týmto chlapcom veľmi pekne poďakovať za prácu, ktorú odviedli pre náš klub a prajeme im v ďalšej futbalovej kariére všetko dobré. Aktuálne videointerview s Patrikom a Mariánom Vám prinesieme na našom YouTube kanály MŠK Púchov TV v najbližšej dobe.

 

Zoznam prípravných zápasov:

16.01.2021 Sobota    FC Nitra – MŠK Púchov (Nitra)

23.01.2021 Sobota    FK Pohronie – MŠK Púchov (Žiar nad Hronom)

30.01.2021 Sobota    AS Trenčín - MŠKPU (Trenčín)

06.02.2021 Sobota    Spartak Myjava - MŠKPU (Myjava)

13.02.2021 Sobota    MŠKPU - CRYSTAL Lednické Rovne (Dubnica)

 

MŠK Púchov